+48 500 027 410 | +48 42 215 15 01 | +48 42 212 10 58 hotel@mosir.pabianice.pl

Hotel Włókniarz ** oferuje Państwu 20 przestronnych, funkcjonalnych i w pełni wyposażonych pokoi mogących pomieścić jednocześnie grupę 46 osób. Nasz obiekt dysponuje standardowymi: 15 pokojami dwuosobowymi, 2 pokojami trzyosobowymi, 2 pokojami czteroosobowymi oraz 1 pokojem dwuosobowym typu apartament o podwyższonym standardzie z komfortowym jakuzzi. Każdy ze standardowych pokoi posiada łazienkę z prysznicem i wyposażony jest w TV LED, telefon oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Istnieje możliwość rezerwacji pokoi bez śniadania lub ze śniadaniem serwowanym na talerzu.
Dajemy naszym Gościom możliwość skorzystania z różnych form spędzenia czasu wolnego m.in.: basenu, z boisk sportowych (bezpłatnie), a także z kortów tenisowych i siłowni w korzystnych cenach. W trakcie pobytu do dyspozycji naszych Gości udostępniamy salkę klubową z telewizorem i  aneksem kuchennym z lodówką, mikrofalówką, czajnikiem i automatem do napojów gorących

.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przybycia Gościa, a kończy się o godzinie 12:00 dnia następnego. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości znajduje się bezpłatny, niestrzeżony i monitorowany parking.
Naszym Szanownym Gościom zapewniamy wygodę, ciszę, wypoczynek oraz wysoki standard oferowanych usług.
Zapraszamy do dokonania rezerwacji w naszym obiekcie.